Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis do MŠ 2018

 
 
 
 
 
Možné navštívit MŠ po telefonické dohodě celý školní rok. Přijďte se podívat, rádi Vás přivítáme a provedeme naší Pastelkou.
 
 
 
INFORMACE K ZÁPISU
Co vás čeká...
s přineseným rodným listem dítěte a s občanským průkazem zákonného zástupce s Vámi vyplníme ŽÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE, možné žádost přinést  a podepsanou od obou zákonných zástupců již k zápisu, tak urychlíme řízení při zápisu. Vyjádření od lékaře je možné také přinést již potvrzené. Žádost i tiskopis pro lékaře lze vitisknout z webu MŠ.
 vašemu dítěti bude přiděleno REGISTRAČNÍ ČÍSLO (číslo, jímž bude nahrazeno jméno při vyvěšení výsledků přijímacího řízení)
 obdržíte „EVIDENČNÍ LIST DÍTĚTE“ který doma vyplníte a necháte potvrdit od Vašeho dětského lékaře (zda je dítě řádně očkováno a je schopné) a potvrzený (zda jste již potvrzení nedonesli) a vyplněný list doručíte zpět do školky v nejkratším možném čase (zdravotní způsobilost - podmínka pro přijetí dítěte - dle zákony č.561/2044 Sb., školský zákon)
 po obdržení žádosti a potvrzeného evidenčního listu vyhotoví ředitelka „ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ (příp. NEPŘIJETÍ) DÍTĚTE“ (při rozhodování je postupováno podle kritérii o přijetí, které stanovila ředitelka po projednání se zřizovatelem MŠ a s nimiž budete při zápise seznámeni)
SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ (pod daným registračním číslem) bude vyvěšen na 15 dní ve veřejných prostorách mateřské školy a také zveřejněn na webových stránkách školy.
ROZHODNUTÍ O NEPŘIJATÝCH DĚTECH PŘIJDETE OSOBNĚ PODEPSAT A PŘEVZÍT DO MATEŘSKÉ ŠKOLY